Sprawdzony weterynarz chirurg/ortopeda w Warszawie

Operacje i zabiegi chirurgiczne zwierząt

_
Szukasz zaufanego weterynarza chirurga w Warszawie? A może potrzebna Ci pomoc dobrego weterynarza ortopedy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Nasz gabinet weterynaryjny w Warszawie specjalizuje się właśnie m.in. w chirurgii i ortopedii dla zwierząt, oferując zaawansowane procedury medyczne, które mają na celu poprawę jakości życia Twojego pupila. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i technologiami oraz przede wszystkim wykształconą i doświadczoną kadrą weterynarzy specjalistów, co umożliwia nam kompleksową opiekę medyczną nad zwierzętami naszych klientów – od standardowych zabiegów chirurgicznych po skomplikowane operacje ortopedyczne, takie jak korekcja wad kończyn, leczenie złamań, czy interwencje w przypadku chorób stawów.

Chirurgia i ortopedia zwierzęcia w Warszawie ukierunkowana na szybki powrót do zdrowia Twojego pupila

Nasz zespół doświadczonych weterynarzy chirurgów i ortopedów stosuje najnowsze metody leczenia, aby zapewnić szybki powrót do zdrowia i minimalizację dyskomfortu zwierzęcych pacjentów naszej placówki. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo i dobrostan zwierzaków trafiających pod nasze skrzydła, dlatego oferujemy indywidualne podejście i kompleksową opiekę przed i po operacji. W naszym gabinecie weterynaryjnym w Warszawie Falenicy weterynarze chirurdzy wykonują operacje zwierząt (psów, kotów…) z zakresu:
  • tzw. chirurgii miękkiej np. sterylizację psa lub kota, kastrację psa lub kota, operację klatki piersiowej psa lub kota, operację przetrwałego przewodu Botalla u psa, usunięcie śledziony, operację przy skręcie żołądka psa, usunięcie ciała obcego z jelit, żołądka psa, kota, operację przepukliny u psa, przeszczepy skóry u psów, kotów, usunięcie guzów u psów, kotów,
  • tzw. chirurgii twardej (operacje ortopedyczne) np. rekonstrukcję WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO u psa, amputacja kończyn psa lub kota, iniekcje dostawowe.
W naszym gabinecie weterynaryjnym w Warszawie Falenicy:
  • zabiegi, operacje z zakresu chirurgii miękkiej psów i kotów przeprowadza lek. wet. Karolina Przydatek,
  • zabiegi, operacje z zakresu ortopedii, chirurgii twardej psów i kotów przeprowadza lek. wet. Karolina Singh-Wojtyła.
Więcej o naszym Zespole – czytaj tutaj Chirurg zwierzęcy w Warszawie

Zabiegi wykonywane przez naszych weterynarzy chirurgów i ortopedów – co musisz o nich wiedzieć?

Anestezjologia (znieczulenie zwierzaka) jest jednym z kluczowych elementów w trakcie operacji zwierząt przeprowadzanych przez chirurga weterynarza w naszej placówce w Warszawie. Każdy zabieg chirurgiczny niesie ze sobą ryzyko (nawet w przypadku zupełnie zdrowych psów i kotów). Z tego względu każda operacja tego typu jest poprzedzona szczegółowym wywiadem z właścicielem zwierzaka oraz odpowiednimi badaniami laboratoryjnymi. Dzięki temu dla każdego operowanego zwierzaka (psa, kota) możemy dobrać odpowiedni sposób premedykacji i znieczulenia. Dążąc do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa operowanego zwierzaka, stosujemy:
  • narkozę wziewną (najbezpieczniejsza forma znieczulenia),
  • kardiomonitor (kontrola pracy serca, natlenienia oraz temperatury psa, kota),
  • doppler (pomiar ciśnienia krwi zwierzęcia),
  • asystę dedykowanego anestezjologa – dzięki temu chirurg może skoncentrować się na przeprowadzanej operacji, a anestezjolog monitoruje stan zwierzaka i czuwa nad jego bezpieczeństwem.
Wiemy, że operacja zwierzaka (psa, kota…) może czasem kolidować z innymi ważnymi obowiązkami właścicieli psów, dlatego (po uprzednim umówieniu telefonicznym) możliwe jest powierzenie nam zwierzaka, który mam być poddany operacji już we WCZESNYCH GODZINACH PORANNYCH lub odebranie pooperacyjnego pacjenta w PÓŹNYCH GODZINACH WIECZORNYCH. Zależy nam na komforcie czworonożnych pacjentów, dlatego zwierzak, przebywając pod naszą opieką w lecznicy, może bawić się w ogródku przy naszym wawerskim gabinecie i może zostać zabrany na krótki spacer. Po operacji pacjent odzyskuje siły, leżąc w specjalnie podgrzewanej klatce, a jeśli wymaga tego sytuacja, po zakończeniu pracy w gabinecie możemy zabrać zwierzaka do naszego domu, aby oczekiwał na swojego właściciela w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Pacjent po operacji trafia w ręce właściciela w pełni WYBUDZONY, MASZERUJĄC o własnych siłach. Przeprowadzając operacje psów i kotów korzystamy z nowoczesnego sprzętu m.in.:
  • elektrokauter – nóż elektrochirurgiczny, który umożliwia np. bezkrwawe cięcie skóry i głębiej położonych tkanek.

Postaw na nasz gabinet w Warszawie i doświadczenie weterynarzy chirurgów i ortopedów

Jako profesjonalny gabinet weterynaryjny chcemy dostarczać zwierzakom i ich opiekunom coś więcej niż tylko podstawowe usługi weterynaryjne. Nie ograniczamy się do leczenia i diagnozowania. Dążymy do tworzenia trwałych relacji z naszymi pacjentami i ich właścicielami, zapewniając wsparcie na każdym etapie zdrowia Twojego zwierzęcia. Nasza misja to zapewnienie Twojemu zwierzęciu najwyższej jakości opieki medycznej, a Tobie – spokoju ducha, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług z zakresu weterynarii chirurgicznej i ortopedycznej w Warszawie. Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie i Twojego zwierzaka, zapewniając wysokiej jakości opiekę medyczną oraz otoczenie pełne troski i wsparcia. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, co możemy zrobić dla Twojego pupila.