Rehabilitacja, Fizjoterapia psa, kota

_

W naszym gabinecie weterynaryjnym w Warszawie Falenicy staramy się świadczyć pomoc medyczną zwierzakom w każdym możliwym zakresie. Zoofizjoterapia to gałąź weterynarii, której celem jest polepszenie jakości życia i walka z bólem. Zabiegi zoofizjoterapeutycznę skutecznie przyśpieszają rekonwalescencję po wypadkach, zabiegach chirurgicznych, chorobach neurologicznych oraz degeneracyjnych, chorobach związanych ze starzeniem się zwierzęcia, a także są skuteczną drogą do walki z otyłością.

Oferujemy szeroki zakres zabiegów zoo fizjoterapeutycznych. W naszym wawerskim gabinecie możemy skutecznie przywracać sprawność zwierzakom m.in. dzięki:

W naszym gabinecie weterynaryjnym w Warszawie Falenicy zabiegi w zakresie zoofizjoterapii, rehabilitacji psów i kotów wykonuje:
– Julia Bardini

Więcej o naszym Zespole – czytaj tutaj

Centrum rehabilitacyjne psów i kotów jest połączone z Gabinetem Weterynaryjnym ZWIERZAK, który jest zlokalizowany w Warszawie Falenicy (Wawer) przy ul. Czekanowskiej (róg ul. Walcowniczej, przy Kościele). 2 km od zjazdu z autostrady S2 – możesz do nas dojechać w 15 minut np. z Wilanowa lub Ursynowa.
Idąc lub jadąc ul. Walcowniczą w stronę Aleksandrowa przed Cukiernią "Kozak" należy skręcić w prawo (w stronę Kościoła).