Fizjoterapia, rehabilitacja psów i kotów – Warszawa

_

Fizjoterapia, rehabilitacja psów i kotów – Warszawa

Rehabilitacja zwierząt, podobnie jak w przypadku ludzi, ma na celu przywrócenie optymalnego stanu zdrowia, funkcji i mobilności po urazach, operacjach lub w przypadku przewlekłych chorób. W naszym gabinecie obejmuje ona szeroki zakres metod i terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Jeśli Twój pupil zmaga się z jednym z wyżej wymienionych problemów, to zapraszamy do zapisów na rehabilitację zwierząt w Warszawie właśnie w naszej placówce. Oferujemy kompleksowe usługi rehabilitacyjne dla psów i kotów, które pomagają naszym zwierzęcym pacjentom w możliwie jak najszybszym odzyskaniu sprawności.

Rehabilitacja dopasowana do potrzeb psów i kotów

W naszym gabinecie weterynaryjnym w Warszawie Falenicy staramy się świadczyć pomoc medyczną zwierzakom w każdym możliwym zakresie. Zoofizjoterapia to gałąź weterynarii, której celem jest polepszenie jakości życia i walka z bólem. Zabiegi zoofizjoterapeutyczne skutecznie przyśpieszają rekonwalescencję po wypadkach, zabiegach chirurgicznych, chorobach neurologicznych oraz degeneracyjnych, chorobach związanych ze starzeniem się zwierzęcia, a także są skuteczną drogą do walki z otyłością. W naszej placówce w Warszawie rehabilitacja psów i kotów jest dostosowana indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, obejmując szeroki zakres terapii, a także ćwiczenia wzmacniających i terapię manualną.

Jesteśmy w stanie skutecznie przywracać sprawność zwierzakom m.in. dzięki zabiegom, takim jak:

U nas Twój pupil jest w dobrych rękach!

Specjalista z dziedziny rehabilitacji weterynaryjnej stosuje u nas najnowsze techniki i metody leczenia, aby zoptymalizować proces rekonwalescencji, zmniejszyć ból i poprawić jakość życia naszych czworonożnych pacjentów. Dbamy o to, aby każde zwierzę było traktowane z największą empatią i profesjonalizmem, zapewniając bezpieczne i skuteczne metody rehabilitacji zwierząt. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług rehabilitacyjnych – jesteśmy tu po to, aby pomóc Twojemu zwierzakowi cieszyć się pełnią życia.

W naszym gabinecie weterynaryjnym w Warszawie Falenicy zabiegi w zakresie zoofizjoterapii, rehabilitacji psów i kotów wykonuje:

  • Julia Bardini.

Więcej o naszym Zespole – czytaj tutaj.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług naszej kliniki. Gwarantujemy profesjonalną opiekę i miłą atmosferę. U nas Twój pupil zawsze będzie w dobrych rękach, dlatego serdecznie zapraszamy do rejestracji, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu!

Weterynarz Ursynów

Centrum rehabilitacyjne psów i kotów jest połączone z Gabinetem Weterynaryjnym ZWIERZAK, który jest zlokalizowany w Warszawie Falenicy (Wawer) przy ul. Czekanowskiej (róg ul. Walcowniczej, przy Kościele). 2 km od zjazdu z autostrady S2 – możesz do nas dojechać w 15 minut np. z Wilanowa lub Ursynowa.
Idąc lub jadąc ul. Walcowniczą w stronę Aleksandrowa przed Cukiernią "Kozak" należy skręcić w prawo (w stronę Kościoła).