Stomatolog dla zwierząt,
Stomatolog Weterynarz - Wraszawa

_

Jeśli potrzebny Ci, a w zasadzie Twojemu zwierzakowi weterynarz stomatolog w Warszawie, to serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym gabinecie weterynaryjnym w Warszawie Falenicy. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów, staramy się świadczyć pomoc medyczną zwierzakom w każdym możliwym zakresie, a doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że problemy stomatologiczne u zwierząt mogą być równie uciążliwe, jak u ludzi.
 

Profesjonalne usługi stomatologa weterynaryjnego w Warszawie

W przypadku zdiagnozowania problemów związanych ze stanem uzębienia lub jamą ustną psa czy kota zaleca się skorzystanie z usług lekarza stomatologa/dentysty weterynaryjnego (psi stomatolog/psi dentysta). Znajdziesz go w naszym gabinecie w Warszawie. Przeprowadzając zabiegi dentystyczne u zwierząt, korzystamy z profesjonalnego unitu stomatologicznego. Dbając o bezpieczeństwo czworonożnego pacjenta, zabieg może być wykonany w narkozie wziewnej.

W ramach stomatologii weterynaryjnej w naszym wawerskim gabinecie świadczymy pomoc dla zwierząt obejmującą m.in.:

    • usuwanie kamienia nazębnego (u psa, kota) za pomocą skalera ultradźwiękowego,
    • ekstrakcję (wyrywania) zębów u psa, kota,
    • polerowanie, lakierowanie zębów u psa, kota,
    • leczenie chorób przyzębia.stomatolog dla zwierząt w Warszawie

 

Jak przygotować swojego zwierzaka do wizyty u naszego weterynarza dentysty w Warszawie?

Wizyta u naszego stomatologa weterynaryjnego w Warszawie może być dla zwierzęcia stresującym doświadczeniem, chociaż robimy wszystko, by jak najbardziej zredukować napięcie u pacjentów. Warto jednak odpowiednio przygotować zwierzę do odwiedzin naszego gabinetu. Przede wszystkim, przed wizytą u weterynarza dentysty należy wyczyścić zęby pupila, by zmniejszyć stres związany z tą czynnością już na miejscu. Przed wizytą warto również skonsultować z weterynarzem kwestię wcześniejszego spożywania przez zwierzaka pokarmu.

Zdajemy sobie sprawę, że każde zwierzę jest unikalne i potrzebuje indywidualnego podejścia. Dlatego weterynarz stomatolog z naszego gabinetu w Warszawie każdorazowo dokładnie analizuje stan zdrowia zębów i jamy ustnej każdego zwierzęcia, aby zaproponować najbardziej odpowiednią metodę leczenia. Dbamy nie tylko o jak najmniejszą dawkę stresu podczas wizyty, ale i wybór możliwie najefektywniejszego działania na rzecz zdrowia psów i kotów.

W naszym gabinecie weterynaryjnym w Warszawie Falenicy zabiegi stomatologiczne psów i kotów przeprowadza:

  •  lek. wet. Karolina Przydatek.

Więcej o naszym Zespole – czytaj tutaj.