Przeczytaj opinie i komentarze naszych klientów:

_

Rzetelny gabinet, miła obsługa z właściwym podejściem do zwierząt. Z większych zabiegów nasze psy miały przeprowadzaną sterylizację, czyszczenie i usuwanie zębów, wszystko odbyło się bez problemów. Można tu zaczipować psa i mieć pewność, że dane zostaną wpisane do elektronicznej bazy.
Polecam i pozdrawiam.
Dominika, fb

Pani Magdalena łączy w sobie miłość do zwierząt, których dobro stawia na pierwszym miejscu, z profesjonalną wiedzą i opieką - a to rzadkość. Trafnie stawia diagnozę, leczenie jest sprawne i co najważniejsze skuteczne. Czujemy się zaopiekowane i przede wszystkim dobrze prowadzone przez osobę z ogromnym Sercem.
Polecam!
Sylwia, fb

Gorąco polecamy "Zwierzaka", zawsze miła atmosfera + profesjonalne podejście do Braci Mniejszych. Poza tym dr Magda Neska ma wyjątkową cierpliwość do jamników z ADHD, a szczególnie do mego adoptowanego, ale bardzo całuśnegoTofficzka, który zawsze skacze na czyściutkie spodnie, ale nie jest za to ochrzaniany nigdy...
Małgorzata, fb

Dzięki zaangażowaniu dr Magdy Neski oraz całego personelu od kilku miesięcy trwają starania o poprawę jakości życia mojego schorowanego kota Gustawa . Jestem wdzięczna za wspaniałe podejście , delikatność i okazywanie empatii do zwierzaka  podczas diagnostyki , kroplówek i zastrzyków . Najlepszą rekomendacją jest zachowanie Gucia . Gdy tylko pojawia się w przychodni , czuje się on niemalże jak we własnym domu.
Serdecznie polecam przychodnię działającą  rzetelnie, sprawnie, merytorycznie, skutecznie oraz uczciwie.
Sylwia, Google

Z całego serca i pełną odpowiedzialnością mogę polecić tę klinikę. Pełen profesjonalizm + powołanie + empatia+ wiedza+ przystępne ceny. Nigdy Ich nie zamienię:)
Paula, Google 

Wszystkie osoby tam pracujące są profesjonalne, oddane, serdeczne, uśmiechnięte. Pomagały i pomagają leczyć moje psy - od szczepień, przez zatrucia, operacje nowotworowe, leczenie dysplazji i innych  problemów ortopedycznych. Do przychodni zawsze będziemy wracać. Pozdrawiam cudowne Panie Karoliny, Magdy i Panią Justynę i Kasię 🙂
Dominika, Google 

Świetne miejsce. Trafiliśmy tu z kotką przypadkiem przed Świętami bo u naszego weta nie było wolnych terminów. Byliśmy zachwyceni profesjonalnym i kompetentnym podejściem. Kotka została zbadana, od ręki zrobiono jej prześwietlenie, postawiono wstępną diagnozę i skierowano na dalsze badania.
Bez naciągania, patrzenia na zegarek i zmyślania. Podczas wizyty widać, że Panie weterynarz kochają zwierzaki i praca jest dla nich pasją. Tydzień po wizycie dostałem telefon z kliniki z pytaniem czy wszystko z kotką ok ….
Gracjan, Google 

Wspaniała opieka! Pani doktor Magda Neska jest mądrym i cierpliwym lekarzem. Moje psy uwielbiają odwiedzać to miejsce🙂. Choć czasem coś boli, smakołyki z rąk Pani Magdy łagodzą wszelkie stresy😉.
Marta, Google 

Świetny gabinet, cudowne Panie z sercem i miłością do zwierząt. Ogromna wiedza, poświęcenie i profesjonalizm. Wszystkie nasze zwierzaki są pod ich opieką a dodatkowo wiele bezdomnych bid, które do nas trafiają na dom tymczasowy zawdzięczają im życie.
Dagmara, fb

Przemiłe Panie Doktor, pełne pasji i empatii. Autentyczne lekarki z powołaniem!
Krzysztof, Google

Nasz kot trafił pod opiekę lekarzy z kliniki w zaawansowanym wieku z chłoniakiem. Został otoczony opieką, dzięki której przeżył ostatnie dni w najlepszej możliwie formie. Cieszę się, że w tym trudnym czasie, mogłyśmy liczyć na troskliwą opiekę nad naszym przyjacielem. Na samym końcu dziękuję za wskazanie momentu, w którym przyszedł już czas i wsparcie w trudnej decyzji pożegnania się z cierpiącym zwierzęciem. I choć całość była trudna i bolesna, dobrze, że mogłyśmy liczyć na właściwe podejście do zwierzęcia, a dla nas zrozumienie i delikatność.
Dziękuję w imieniu Mamy i swoim.
Kasia, fb

Doktor Neska to absolutny Geniusz Zawodowiec. Nie dość, że bezbłędnie zdiagnozowała przyczynę cierpienia naszego kundelwajlerka Gutka (naprawdę niełatwy przypadek), to poświęciła swój czas poza godzinami przyjęć w klinice, by ratować mu zdrowie. Nie znajduję słów uznania.

Jacek, Google

Z racji tego, że Pani Neska uratowała życie mojego kochanego pieska, innej oceny wystawić nie mogę. W mig rozpoznała śmiertelną (w większości przypadków) chorobę (parwowiroza) oraz wszczęła skuteczne i czasochłonne leczenie. Dodatkowo koszt leczenia był w miarę możliwości ograniczony (…). W trakcie leczenia pozostawaliśmy w stałym kontakcie telefonicznym, gdyby zdarzyło się coś nieprzewidzianego. Przeprowadzono tu także niezbędny, z uwagi na zdrowie psa, zabieg kastracji i jak zwykle wszystko było wykonane fachowo, a pieskowi zapewniono przemiłą opiekę oraz przyjemny kąt do odpoczynku. Regularnie uczęszczam tam ze swoim pupilem na szczepienia, czy w celu uzyskania innego rodzaju pomocy.
Serdecznie polecam!
Natalia, Google

Trafiłem z netu. Super wet. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Figa zadowolona. Polecam.
Krzysztof, Google 

Rzetelność w diagnozowaniu i leczeniu. Przyjazne i troskliwe podejście do zwierząt. Dobra komunikacja z właścicielami/opiekunami. Użyteczne jest to, że przypominają o zbliżających się terminach szczepień.
Wojciech, Google 

Super. Pani Justynka wymiata - spacyfikowała mojego nerwowego owczarka w 2 sekundy przy pobieraniu krwi.
Wojtek, Google 

Świetni weterynarze. Profesjonalne podejście do zwierzaków. Polecam
Michał, Google